Eğitim neden sürekli olmalıdır?

Eğitim neden sürekli olmalıdır?

Teknik eğitim

Endüstriyel tesislerde bakım onarım, üretim, kalite ve otomasyon vb. alanlara yönelik teknik eğitim kursları, maliyet, verim ve üretim operasyonlarına olumlu yönde büyük ekonomik etkiler yapabilir. Peki en olumlu sonuçları elde etmek için eğitimleri nasıl yönetmeniz ve sürdürmeniz gerekiyor?

Eğitim, rekabet avantajının korunması için önemli bir faktördür. Personelinizin teknik uzmanlığını geliştirerek iş süreçlerinizi optimize edebilirsiniz. Entek  Akademi olarak dünya çapında eğitim programları sunuyoruz ve tesislerinizi ziyaret ederek eğitim programı kapsamında uygulamalı eğitimler veriyoruz. Eğitimlerimiz gereksinimlerinize uygun standart ve özel modüller içerir. Bireysel dersler, ekip veya grup dersleri alabilirsiniz.

Sizin için ne yapabiliriz?

Programlarımız hidrolik, pnömatik, otomasyon, emniyet, endüstri4.0, mekanik, elektrik, PLC teknolojileri ile ilgili temel eğitimden (uygulamalı eğitim) ileri seviyede eğitime (uygulamalı özel eğitim) kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Eğitim içeriklerimiz her zaman günceldir ve en iyi uygulamalı bilgileri sunmak için en son teknolojik alt yapıya sahiptir.

Katılımcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için teorik ve uygulamalı eğitimi dengeli şekilde vererek kalifiye iş gücü açığını kapatıyor ve katılımcılarımızın yetkinlik, bilgi ve becerilerini arttırmalarına katkı sağlıyoruz.