Caption align here

Blog Full Left Sidebar With Frame

Eğitim, bir ülkenin en önemli gücüdür. Başarılı ailelerin, şirketlerin, toplumların ve ülkelerin tek ortak ve evrensel noktası “YARATICI İNSAN”dır. Yaratıcı insanları doğuracak ve yaşatacak habitatı yaratmamız gerekiyor, çünkü Dünya’daki en kısıtlı kaynakların başında yaratıcı ve yetenekli insan kaynağı geliyor. Bu kaynak hangi şirkette, hangi ülkede, hangi toplumda daha fazla ise başarı ve gelişimin orada olacağı aşikârdır.
Read More
Endüstriyel tesislerde bakım onarım, üretim, kalite ve otomasyon vb. alanlara yönelik teknik eğitim kursları, maliyet, verim ve üretim operasyonlarına olumlu yönde büyük ekonomik etkiler yapabilir. Peki en olumlu sonuçları elde etmek için eğitimleri nasıl yönetmeniz ve sürdürmeniz gerekiyor?
Read More
Teknolojik gelişmeleri tetikleyen insana dair önemli konuları odağımıza aldığımızda, Toplum/Endüstri 5.0 ile karşılaşırız. Teknolojinin insana hizmet etmesi ve yaşam kalitesinin arttırmasını asıl odak olarak alan Japonlar, 2016 yılında (Society 5.0)Toplum 5.0’ı lanse etmişlerdir.
Read More

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent News

Eğitimde Uygulama Hayat Kurtarır…
Ekim 12, 2020By
Eğitim neden sürekli olmalıdır?
Haziran 6, 2016By
Endüstri 4.0’ın ötesine geçmek
Haziran 6, 2016By

Recent Works